Ametnikud ja töötajad

15.11.17

Vallamaja lahtiolekuajad:

 

E-K 8.00-12.00 ja 12.30-16.30

    N 8.00-12.00 ja 12.30-18.00

    R 8.00- 12.00 ja12.30-15.00

 

nimi/haridus teenistuskoht/ametijuhend vastuvõtt kontakt
MAJANDUSTEENISTUS      
Priit Annus majandusteenistuse juhataja

E 9-12 N 14-17.30

4 472 295

kõrgem, agronoomia   tuba 11 priit.a@audru.ee
Liivia Äke maaspetsialist  vallamaja lahtiolekuaegadel  4 472 789 
kesk-eri, tehnik-arhitekt    tuba 9 liivia.a@audru.ee 
Merle Mõttus planeeringute spetsialist  vallamaja lahtiolekuaegadel   4 472 787
kõrgem, õigus    tuba 8 merle.m@audru.ee 
Mairi Õismets ehitusspetsialist vallamaja lahtiolekuaegadel   4 472 787

kõrgem, põllumajandus-

raamatupidamine

  tuba 8 mairi.o@audru.ee

Vahur Kobolt

majandusspetsialist  tööpäevadel 8-10   4 472 788; 504 9564
kõrgem, agronoomia    tuba 10 vahur.k@audru.ee 
Maris Moorits arendusspetsialist  vallamaja lahtiolekuaegadel   4 472 788
kõrgem, noorsootöö    tuba 10  maris.m@audru.ee 
Piret Mäestu keskkonna- ja heakorraspetsialist 

vallamaja

lahtiolekuaegadel

54502523 

kõrgem, keemia- ja keskkonnakaitse tehnoloogia

  tuba 12 piret.m@audru.ee
KANTSELEITEENISTUS      
Katri Pruul vallasekretär

E 8-12  13-16

N 13-18

 4 472 783
kõrgem, õigus   tuba 14 katri.p@audru.ee
Maigi Reepalu sekretär-registripidaja

vallamaja

lahtiolekuaegadel

4 472 784

kõrgem, turismi- ja

hotelliettevõtlus

  tuba 1 maigi.r@audru.ee 
FINANTSTEENISTUS      
Ülle Kaljumäe finantsteenistuse juhataja vallamaja lahtiolekuaegadel  4 472 780
kõrgem, ärijuht   tuba  6 ulle.k@audru.ee
Loore Lepp vanemraamatupidaja vallamaja lahtiolekuaegadel 4 472 786
kesk-eri, raamatupidaja   tuba 7 loore.l@audru.ee
Helgi Põldsam personalispetsialist-kassapidaja vallamaja lahtiolekuaegadel 4 472 786
kesk-üld   tuba 7 helgi.p@audru.ee
HUMANITAARTEENISTUS      
Ene Täht humanitaarteenistuse juhataja E 9-12
N 14-17.30 
4 475 266, 51 69 025

kõrgem,

klassiõpetaja;  sotsiaaltöö- ja rehabilitatsiooni korraldus

  tuba 5 ene.t@audru.ee
Jekaterina Põldots noorsoo- ja kultuuritöö spetsialist

E 9-12

N 14-17.30

4 475 266, 58 040 443

kõrgem,

kultuurikorraldus, tantsukunst

  tuba 5 kati.p@audru.ee
Katrin Zagorski noorsootöötaja Audru ANK lahtiolekuaegadel 53267170
kõrgem, sotsiaaltöö korraldus   Audru Kultuurikeskus Sauna 1, Audru katrin.z@audru.ee
SOTSIAALTEENISTUS      
Peep Tarre

sotsiaalteenistuse juhataja

E 9-12 N 14-17.30  4 475 270 

kõrgem, põllumajandus-

ökonomist-organisaator

  tuba 2  peep.t@audru.ee 
Karene Lainela sotsiaaltöö spetsialist vallamaja lahtiolekuaegadel 4 472 785

kõrgem, sotsiaaltöö

korraldus

  tuba 4 karene.l@audru.ee
Sirli Sabiin sotsiaaltöö spetsialist 

E 8.00-12.00

T 12.30-16.00

N 12.30-17.00

R 9.00-12.00

44 58 126, 53 446 718

kõrgem, sotsiaaltöö

korraldus

 

Lavassaare alev

Võidu tn 1 

sirli.s@audru.ee
Sirje Järvet lastekaitsespetsialist

E 8 - 12 Audru Kool

E 13 -16 vallavalitsus

N 8-12 Audru Kool 
N 13 -17.30 vallavalitsus

4 472 782
kõrgem, pastoraalteoloogia   tuba 3 sirje.j@audru.ee
   

 

 

ERAMETSAKONSULTANT

 

 

 
Lembit Alliksaar Keskkonnaameti Pärnu-Viljandi regiooni piirkondlik metsanduse spetsialist T 9-12, tuba 9 

4 475 266/510 7985

lembit.alliksaar@keskkonnaamet.ee

 

Info   ja teated valla veebilehele  info@audru.ee             4 472 784

Teated valla ajalehele       maris.m@audru.ee      4 472 788