Pärnu linn Audru osavald

 

Audru osavalla veebilehte enam ei täiendata! Omavalitsust puudutav info on kättesaadav Pärnu linna veebilehel www.parnu.ee.

Linna lehele koondatakse järgemööda kogu Audru osavalla info. Kuniks kõik vajalik saab ümber kantud, jääb leht alles ning teateid piirkonnas toimuvate sündmuste/tegevuste kohta ja muud olulist kohalikku infot saab ikka siit lugeda.


Tutvustus

386,84 km2 suurune Audru osavald asub Pärnumaal, vahetult Pärnust läänes. Osavallal on 23 km pikkune merepiir, millest 3 on km valge liivaga kaetud rannariba – suvitus- ja supluskoht Valgerand. Valgerannast lääne poole jääb roostikukaitseala ja 2000 ha suurune poldriala, mis on pesitsus- ja läbirändepaigaks paljudele linnuliikidele. Audru polder on Natura 2000 võrgustiku linnuala.

 

Audru osavalla keskuseks on Audru alevik. Piirkondlikeks keskusteks ühismajandite ajast on Audru alevik, Ahaste, Jõõpre ja Lindi külad ning Lavassaare alev, kus asuvad lasteaed-alg- ja põhikoolid, kauplused, raamatukogud koos internetipunktidega, rahvamajad jne. Osavalla 25 külas ja 1 alevis ja 1 alevikus elab üle 5800 inimese. 

 

 

  


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Film Audru osavalast

Osavallakeskus


Pärna allee 7, 88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

 Kontaktid ja vastuvõtuajad
 Dokumendiregister

 

Kalender

Statistika

Rahvaarv: 5810 (2017)
Pindala: 386,84 km²
Suurim asula: Audru alevik ()
Koole: 3
Lasteaedu: 6
Külasid: 25, 1 alev ja 1 alevik

Lumetõrje kontaktid